جستجو

اقامت فرانسه

اقامت فرانسه

برای دریافت  کارت اقامت فرانسه  از طریق تمکن مالی برای خانواده تان  در ابتدا لازم است کپی سند های ملکی- پرینت ۶ ماهه حساب و همچنین  لیست درآمدهای ثابت خود را که از یکی از طرق: سود سپرده، اجاره ملک یا درآمد ثابت شغلی به دست می آورید را برای بررسی دقیق، در اختیار مشاورین سرزمین آریایی قرار دهید در صورت دارا بودن شرایط اقامت تمکن مالی، پروسه دریافت اقامت وارد مراحل اجرایی می گردد. در ابتدا برای دریافت ویزای تایپ D  اقدام می گردد و سپس با حضور اعضای خانواده در کشور فرانسه امور لازم برای دریافت اقامت تمکن مالی نهایی می گردد.
لازم به ذکر است مزیت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی این است که ممکن است به فرزندان تان کارت اقامت ۵ ساله از طرف اداره مهاجرت فرانسه اعطا گردد که ارزش بسیار زیادی دارد.

کشور هاي فرانسه ، اسپانیا ،  اتریش و یونان جذابترین برنامه هاي اقامت از طریق تمکن مالی را ارائه می دهند این روش که به انگلیسی Financially independent person و یا به اختصار FIP گفته می شود به اشخاصی تعلق می گیرد که از تمکن مالی خوبی در ایران برخوردار باشند قالبا هنرمندان و بازیگران و افراد داراي تمکن مالی بالا در ایران، از این روش براي دریافت اقامت اروپا استفاده می کنند.که این انتخاب دلایل بسیاري دارد،یکی از مهمترین دلایل امکان رفت و آمد آزادانه به اروپا می باشد،بدون آنکه نیاز به حضور دائمی باشد.
 

دریافت اقامت فرانسه از این روش , از پرطرفدارترین و جذاب ترین راه هاي اخذ اقامت اروپا می باشد.

۱- نیازي به سرمایه گذاري و یاانتقال پول به فرانسه نمیباشد.

۲- درمدت زمان بسیارکوتاه ( ۳ماهه) , تمامی اعضاء خانواده ویزاي اقامت ۱ ساله خودرادریافت می نمایند.

۳- نیازي به حضور دائم در کشور فرانسه نیست و اعضاء خانواده اجازه رفت و امد آزادانه به تمام کشورهاي اروپایی در طول سال را دارند.

۴- نیازي به مدرك زبان نمی باشد و امکان تحصیل رایگان فرزندان در فرانسه از ابتدا وجود دارد.

۵-  ویزاي یک ساله اقامتی در زمان کوتاه توسط اخذ می گردد.

۶- خدمات به صورت انجام میگیرد و امکان رد شدن پرونده وجود ندارد.

دسترسی سریع

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.