آشنایی یکی از ایرلاین های مطرح و جذاب کانادایی

شرکت هواپیمایی کانادای وست جت   (WestJet Airlines Ltd)یک شرکت هواپیمایی کانادایی است که مرکزیت آن در شهر کلگری، آلبرتا، نزدیک فرودگاه بین المللی کلگری است. وست جت دومین ایرلاین بزرگ کانادایی پس از ایر کانادا است که به طور متوسط روزانه حدود  777  پرواز انجام می دهد و روزانه بیش از 66130 مسافر را حمل می کند. در سال 2018، وست جت 25.49 میلیون مسافر را جابجا کرد، که باعث شد این ایرلان  را نهمین شرکت هواپیمایی بزرگ در آمریکای شمالی قرار بدهند.

WestJet در سال 1994 تاسیس شد و در سال 1996 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت به عنوان یک جایگزین کم هزینه برای خطوط هوایی بزرگ رقیب کشور آغاز شد. WestJet خدمات هوایی برنامه ریزی شده و چارتر را به بیش از 100 مقصد در کانادا، ایالات متحده، اروپا، آسیا، مکزیک، آمریکای مرکزی و دریای کارائیب ارائه می دهد.

در سال 2013، هواپیمای Care-Antee با همکاری دیزنی با حضور میکی ماوس از فیلم Fantasia و نام “هواپیما جادویی” تغییر رنگ  را بر روی بدنه هواپیما برای بار دوم تجربه کرد. دومین هواپیمای دیزنی در سال 2015 تکمیل شد، به نام “هواپیما یخ زده”، با شخصیت های السا و آنا روی تثبیت کننده عمودی و موضوعی مشابه در کابین.

پکیج­های سفری جذاب  تعطیلات خانوادگی به استراحتگاه دیزنی لند در کالیفرنیا

ایر لاین وست جت اقدام به فروش بسته های مسافرتی جذاب برای گذارن تعطیلات خانوادگی به دیزنی لند کالیفرنیا و والت دیزنی لند فلوریدا  نموده است تاخانواده و کودکان را شاد و سرگرم کند. بیشترین تمرکز این سفر متوجه کودکان است تا غذا و استخر و برنامه شادی مخصوص به بچه ها ارائه بدهد.

با رزرو بسته دیزنی لند وست جت به راحتی می توانین در مرکز شهر دیزنی لند، بوئنا ویستا (Buena Vista) در زود ترین زمان ممکن بشینید و رژه میکی موس هارا ببینید.

استراحتگاه جهانی والت دیزنی در فلوریدا

والت دیزنی فلوردا مقصدی شاد و جذاب و جادویی است که  دارای چهار پارک موضوعی دیدنی، پادشاهی جادویی، اپکوت، استودیوهای هالیوود دیزنی و پادشاهی حیوانات دیزنی است. همچنین دارای دو پارک آبی باورنکردنی است که مناطق ورزشی و هنری جذاب در کنار آن می تواند فضارا بسیار جذاب تر و دلپذیرتر کند.

کسانی که به دنبال هیجان و شیرجه زدن از سرسره های آبی هستند میتوانند به ساحل بلیزارد (Blizzard Beach) بروند و از یکی  بلند ترین سرسره آبی سقوط آزاد جهان (Summit Plummet) هیجانات خود را تخلیه کنند. در این استراحتگاه جهانی همه تفریحات بسیار دلپذیر  و بی پایان است.

هواپیمای جادویی دیزنی

داستان هواپیمای جادویی:

در 2 دسامبر 2013، وست جت و  والت دیزنی پارک کانادا  (Walt Disney Parks & Resorts) پرده یکی از هیجان‌انگیزترین ماجراجویی‌ها را کنار زدند: هواپیمای بوئینگ نسل بعدی ۷۳۳-۸۰۰!

پس از اجرای باشکوه مراسم افتتاحیه این هواپیمای جذاب و هیجان انگیز در کلگری، سفر وست جت به صورت برون مرزی آغاز شد و یکی از نخستین مقاصد آن دیزنی لند فلوریدای آمریکا بود.

 فضای داخلی هواپیمای جادویی دیزنی از آن زمان به‌روزرسانی شده است تا نشان‌دهنده پیکربندی مجدد صندلی‌ها و کابین 2×2 آن باشد.

نظرات کاربران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع مکالمه در WhatsApp
پشتیبانی یاقوت سرزمین آریایی

سلام.
در خدمت شما هستیم چطور میتونیم کمکتون کنیم؟

پشتیبانی تماس